Kadeřnické služby

Kromě klasických kadeřnických služeb nabízím i česání svatebních a společenských účesů. Věnuji se také stále populárnějšímu prodlužování vlasů. Stálým zákaznicím nabízím pravidelnou péči vedoucí ke zkvalitnění jejich vlasů. Pracuji s vlasovou kosmetikou Brelil. Více o mnou nabízených službách se dočtete na této stránce.

Hair Talk ExtensionsHair Talk ExtensionsHair Talk ExtensionsHair Talk Extensions

Hair Talk Extensions je nová metoda prodlužování a zahušťování vlasů. Hair Talk je metoda, při které se nepoužívá škodlivé natahování vlastních vlasů, uchycení skoro není hmatatelné dotykem, a co je nejdůležitější – je téměř neviditelné! Hair Talk Extensions jsou velmi tenké pásky s neviditelným lepením, díky kterým bude Váš účes módní a avantgardní. V  systému prodlužování a zahuštění Hair Talk se používá skládaný přírodní vlas nejvyšší kvality pocházející z Indie. Pro více odvážné nabízí syntetické vlasy v různých módních barvách.

Pro ženy, které trápí zmenšený objem vlasů na temeni, způsobeny nejrůznějšími příčinami či nemocí, firma Acros nabízí řešení. Podle velikosti postižené části se může pomocí HAIR TALK aplikovat zahušťovač (příčesek), který pokryje celé temeno hlavy WONDER FILL, nebo menší na překrytí střední části SMART PART. Tuto novinku oceníte, neboť tento příčesek se nesnímá z hlavy, nepřipíná se sponkami a podobně. Česání, mytí, sušení nebo žehlení se provádí současně s vlastními vlasy. Nově nabízí Hair Talk nový příčes na klipech Easy Top. Jde o 100% přírodní vlasy o délce 34-40 cm. Klipy vám umožní příčes kdykoli připevnit a sundat bez pomoci kadeřníka. 

Wonder FillWonder FillWonder Fill

Česání společenských a svatebních účesů

Svatba, ples, významné narozeniny – na každé takovéto akci se chtějí ženy líbit. Často tyto akce plánují spolu. Využijte mých služeb a pozvěte si kadeřníka, který přijede za Vámi a ušetří Vám tak čas na jiné součásti příprav. Pokud budete mít zájem, mohu vám zajistit i služby vizážistky, která se postará o vaše líčení. Svatebním a společenským účesům se blíže věnuji na stránkách svatebniucesybrno.cz.

Prodlužování vlasůProdlužování vlasů Prodlužování vlasů

Prodloužení vlasů představuje pro nejednu ženu splněný sen. Snad každá z nás zatoužila mít aspoň jednou pohádkově dlouhé a krásné vlasy. Díky této službě je to možné. Pokud máte být s výsledkem spokojená je nutné pracovat s kvalitními vlasy a dodržet předepsaný pracovní postup. Pro prodlužování vlasů používám pravé vlasy, ať už jemné evropské vlasy, krásné lesklé řecké vlasy, dlouhé kazašské vlasy anebo exotické kudrnaté brazilské vlasy v různých délkách a barevných odstínech. Pravé vlasy se vyznačují kvalitou, nádherným leskem a bezstarostnou péčí o ně. Pravé vlasy se chovají úplně stejně jako Vaše vlastní vlasy, můžete je nosit několik let bez nutnosti speciální péče.Tyto vlasy se přidělávají metodou keratinových spojů.

Poradenství v oboru

Jako profesionál vím, jak je pravidelná péče o vlasy důležitá pro jejich kvalitu a krásu. Zkušený kadeřník zvládne mnohé, ale základní péče je na Vás. Díky řadě zkušeností Vám poradím jak pečovat o Vaše vlasy a pomohu Vám vybrat vhodné přípravky. Výsledek naší společné péče vás jistě potěší.

Prodej vlasové kosmetiky

Součástí mých služeb je i prodej vlasové kosmetiky značky Brelil Pomohu Vám zorientovat se v široké nabídce a jistě Vás potěší i ceny.