Hairexpress

Novinky

Brelil Professional přináší revoluci na trhu vlasových produktů!

Brelil vyvinul moderní vědecky testovanou péči, která dvojnásobně urychluje růst vlasů. Tato kvalitní péče pro urychlení růstu vlasů zajišťuje nejen rychlejší růst, ale také hydrataci vlasů, snadné rozčesání, sílu, lesk a ochranu! Kompletní řada obsahuje ŠAMPON, MASKU a SPREJ. Šampon jemně čistí vlasy, zanechává je hebké a viditelně lesklejší.  Maska vyživuje vlasy do hloubky, hydratuje je, zanechává je hebké a hedvábně hladké. Sprej dodává vlasům sílu a vitalitu, zvýrazňuje přirozený lesk. Speciální složení obohaceno zvlhčujícími složkami zanechává vlasy jemné a hedvábně hladké. Vlasy budou zdravější a silnější.

Jak funguje HAIREXPRESS?

Vyvinutá technologie zajišťuje 2 efektivní účinky ke stimulaci a posílení vlasové struktury a zrychlení růstu vlasů. HAIREXPRESS zvyšuje produkci proteinů, podílejících se na ukotvení vlasů na buněčné úrovni. LAMININ-5 je protein přítomný v základní membráně, která podporuje ukotvení vlasu na pokožce. FIBRONECTIN je protein podílející se na procesu přilnavosti a růstu buněk a B1 INTEGRIN je receptor zlepšující vzájemnou spolupráci buněk a buněčných matic. Zvyšuje produkci proteinů KI67 a P63, které zvyšují množství přítomné v buňkách folikulu. Tyto proteiny hrají významnou roli v zajišťování výživy vlasového folikulu, čímž zvyšují rychlost růstu vlasů. KI 67 je protein přítomen v aktivních fázích buněčného cyklu, chybí ve fázi klidové. P63 je protein, který hraje ústřední roli při regulaci obnovy epidermální tkáně. Oba proteiny prodlužují anagenní fázi vlasu, zajišťují vlasům delší období růstu.


Easytop

Hair Talk Extensions – nový příčes na klipech

Hair Talk nově nabízí nový příčes na klipech Easy Top. Jde o 100% přírodní vlasy o délce 34-40 cm. Klipy vám umožní příčes kdykoli připevnit a sundat bez pomoci kadeřníka. Více o prodlužování vlasů Hair Talk Extensions najdete zde.

Trichologické vyšetření a následná léčba

Zákazníkům, kteří mají problémy se svými vlasy, nabízím trichologické vyšetření a doporučení pro následnou léčbu. Díky trichologii se můžete zbavit řady problémů s vlasy a vlasovou pokožkou. Zakoupit u mne můžete přípravky na padání a růst vlasů a mastnou nebo podrážděnou pokožku. Více se dozvíte zde.

Novinky hlavně osobní

Od ledna 2016 se věnuji hlavně své dceři :-) Přesto zvládám v omezeném rozshau pracovat a bohužel (s výjimkou svateb) nemám prostor pro dojíždění. Po domluvě ale můžete přijet Vy za mnou.

Svatební a společenské účesy Brno

V souvislosti s rozšířením svých služeb i do Brna a okolí jsem pro vás připravila nový web věnovaný svatebním a společenským účesům - www.svatebniucesybrno.cz.

Dárkové vouchery

Chcete potěšit svou manželku, partnerku, přítelkyni, kamarádku? Hledáte vhodný dárek? Každá žena se ráda líbí. Kupte jí poukázku na kadeřnické služby. Na výběr máte z poukázek v hodnotě 500 nebo 1000 Kč. Certifikát je možno využít i na kompletní proměnu, tj. včetně líčení. Nabízím malou inspiraci...